Wybór Okien


 


Okna plastikoweOgień rozprzestrzenia się między właściwościami poprzez "niezabezpieczone obszary"
Sposoby ucieczki w przypadku pożaru
Niezabezpieczone obszary

Zewnętrzne drzwi i okna mogą wymagać odporności ogniowej i (w przypadku drzwi) samozamykania lub (w przypadku okien) być zamknięte, aby ograniczyć ryzyko rozprzestrzeniania się ognia między sąsiadującymi właściwościami. Obszar ścian, drzwi i okien, w których dozwolone jest zmniejszenie lub nieokreślony opór ogniowy (znany jako "obszary niezabezpieczone") będzie zależał od tego, jak blisko są te elementy względem granicy. Tanie okna.Okna pcv

Wentylacja
Okna i drzwi zapewniają wentylację pomieszczeń w mieszkaniu i obowiązują zasady dotyczące ilości wentylacji. Rodzaj i zakres wentylacji zależy od zastosowania i wielkości pomieszczenia. Na przykład, pomieszczenia, w których będzie wytwarzana para wodna (kuchnie, łazienki, pomieszczenia gospodarcze itp.), Powinny mieć zapewniony wyższy poziom wentylacji (zwykle wentylatory mechaniczne i okna) niż w innych pomieszczeniach, w których wentylatory o odpowiedniej wielkości i tło ("strużka") mogą wystarczać. Posiadamy promoje na okna.

Bezpieczeństwo pożarowe
Należy wziąć pod uwagę dwa aspekty:

Okna drewnianeOkna dachowe

Wszystkie nasze okna dachowe dostępne w naszych sklepach dostępne są od ręki, posiadają dużą kolorystykę i chromią przed promieniami UV. Zapraszamy do obejrzenia naszych okien.