Księgowość


 


Księgowość

Oferujemy usługi księgowe dla małych firm. Nasze usługi obejmują uzgodnienia bankowe, rozrachunki z dostawcami, należności, przetwarzanie płac, składanie deklaracji podatkowych i sprawozdawczość finansową. Wiele małych firm korzysta już z naszych usług o wysokiej jakości i niskich kosztach. Nigdy nie musimy być fizycznie obecni w Twojej witrynie, ponieważ możemy uzyskać zdalny lub wirtualny dostęp do pulpitu lub systemu online QuickBooks przez Internet.


Okna


CZYM JEST KSIĘGA PRZYCHODÓW I ROZCHODÓW???
WYPEŁNIANIE KSIĘGI PRZYCHODÓW I ROZCHODÓW:
Rejestr przychodów oraz rozchodów to nierzadko spory kłopot dla przedsiębiorców. Dlatego też, nasza oferta to również prowadzenie rejestru przychodów i rozchodów.

Księga przychodów i rozchodów – kto jest do niej zobligowany?
Książki przychodu oraz rozchodu zobligowane są uzupełniać między innymi osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą jak również spółki cywilne, jawne i partnerskie będące w posiadaniu osób fizycznych – pod warunkiem, że ich przychody netto ze sprzedaży nie przekroczyły równowartości 1.200.000 euro w przeliczeniu ze złotówek. To najłatwiejszy typ ewidencji, który używany jest w uproszczonej księgowości. Rejestr przychodów oraz rozchodów pozwala zbadać zobowiązania podatkowe konkretnej firmy czy osoby. Decydując się na prowadzenie KPiR w naszym biurze rachunkowym powierzasz nam przygotowanie wszystkich ewidencji a także rozliczeń.

Księga przychodów oraz rozchodów:

Prowadzenie księgi przychodów oraz rozchodów stanowi jedynie część naszej oferty, a całkowity zakres usług ASK-FINANCE zawiera:

-Bieżące ewidencjonowanie operacji gospodarczych,
-Sporządzanie rocznych a także wymaganych cyklicznie ewidencji, zestawień jak również deklaracji,
-Przygotowywanie rozliczeń w zakresie podatku od towarów i usług; sporządzanie deklaracji VAT-7, VAT-7K, VAT-UE,
-Przygotowywanie rozliczeń w zakresie podatku dochodowego; przygotoywanie deklaracji PIT-28, PIT-36, PIT-36L,
-Określanie wysokości zaliczek na podatek dochodowy jak również podatek VAT oraz uzupełnienie w imieniu Klienta miesięcznych deklaracji/informacji podatkowych,
-Prowadzenie ewidencji środków trwałych jak również wartości niematerialnych i prawnych, razem z miesięcznym naliczaniem amortyzacji,
-Sporządzanie sprawozdań dla celów statystycznych do GUS a także NBP,
-Przygotowywanie deklaracji Intrastat,
-Sporzadzanie niezbędnych danych dla ubezpieczycieli i danych dla wymogów dokumentacji cen transferowych,
-Reprezentowanie Klienta w sytuacji kontroli podatkowej,
-Doradztwo księgowe w zakresie obsługiwanej działalności gospodarczej.
https://znany-ksiegowy.pl/dolnoslaskie
https://znany-ksiegowy.pl/kujawsko-pomorskie
https://znany-ksiegowy.pl/lubuskie
https://znany-ksiegowy.pl/lubelskie