Firma Budowlana Tarnowskie Góry


Badamy ewolucję klatki schodowej, korytarza, drzwi wejściowych, okien podestu, łazienki, domu z czterema sypialniami i dudnienia współczesnego angielskiego ogrodu. Judith udaje się do Greenwich we wschodnim Londynie, by zbadać konstrukcję "najśmielszego pomysłu" Inigo Jonesa - sześciennej willi, która stała się Domem Królowej w 1638 roku. Pomieszało to barokowych kochanków z Anglii Jamesa I, ale w w oczach wielkich myślicieli tamtych czasów (którzy byli w niewoli wielkich greckich i rzymskich budowli), Dom Królowej był naprawdę budowlą, w której geometria i proporcje spotykały się w doskonałej harmonii i reprezentowały ten pradawny, klasyczny ideał, no cóż, piękna .


Architekt - Projekty Indywidualne

Wielki Ogień  nastąpił, a katastrofalna klęska doprowadziła do najważniejszej zmiany w angielskim krajobrazie budowlanym: naród zbudowany z drewnianych domów stał się jednym z kamienia. Remont został zaprojektowany w Londynie przez prawdopodobnie największego architekta angielskiego, Christophera Wrena. Judith analizuje Wren's Church of "Magnus the Martyr" w nowym masonerii w Londynie i jego bardziej znanej bazylice, przebudowanej katedrze św. Pawła, gdzie słusznie świętuje geniusza Christophera Wrena. Wchodzimy do XVIII wieku, a Anglia przeżywa narodziny kamienicy. To rozwój, który wysyła Judith do miasta Bath. Tutaj poznaje dom wakacyjny gruzińskiego dżentelmena, który przybył do Bath, aby skosztować kojących wód mineralnych i cieszyć się komfortem nowego miejskiego domu. Ale dom stał się teraz 3-piętrowym domem w zabudowie szeregowej wyposażonym w korytarz i klasycznie zaaranżowane pokoje recepcyjne, ukryte pomieszczenia dla służby i widoki na parkowy park przypominający rekonwalescencję jego pulchnego wiejskiego siedzenia.


Architekt - Okna

Architekci współpracują ze swoimi klientami w celu znalezieniu odpowiednio wykwalifikowanych fachowców. Architekci współpracują z budowlańcami, którzy pomagają w budowie domu. Ze sklepami okiennymi i drzwiowymi w celu znalezienie idealnych okien na wymiar. Dostępne okna w różnej kolorystyce i wysokiej gwarancji. Skontaktuj się z naszymi fachowcami którzy zawsze pomogą i doradzą. Polecamy okna w atrakcyjnie niskich cenach.