KREDYT BUDOWLANY

Zabezpiecz kredyt budowlany. Jeśli nie rozpoczniesz tego procesu przy zabezpieczaniu gruntu, musisz ustalić sposób finansowania projektu, a najbardziej zalecaną metodą jest wypożyczenie kredytu budowlanego. Ubiegać się o pożyczkę budowlaną, wypełniając wniosek o pożyczkę, zwany 1003 i przedstawiając go urzędnikowi pożyczki wraz z raportem kredytowym [5]. Wypełniony wniosek o pożyczkę musi zawierać następujące informacje:

Rodzaj udzielonej pożyczki

Wymagana kwota

Twoja obecna sytuacja życiowa

Twój numer ubezpieczenia społecznego

W tym czasie wynalezienie kutego żelaza wprowadziło naukę inżynierii do angielskiego budynku, zwłaszcza w odniesieniu do architektury transportu - linii kolejowej i mostu. Judith podróżuje do Bristolu, by podziwiać rewolucyjny most wiszący Clifton Suspension Bridge w Isambard Kingdom Brunel, który rozciąga się na milę przez wąwóz Avon. Jej przewodnik - i opiekun brydża - David Anderson, dowodzi, że ten niezwykły most wiszący bez trudu wspiera dzisiejszy imponujący ruch samochodowy.

Badamy ewolucję klatki schodowej, korytarza, drzwi wejściowych, okien podestu, łazienki, domu z czterema sypialniami i dudnienia współczesnego angielskiego ogrodu. Judith udaje się do Greenwich we wschodnim Londynie, by zbadać konstrukcję "najśmielszego pomysłu" Inigo Jonesa - sześciennej willi, która stała się Domem Królowej w 1638 roku. Pomieszało to barokowych kochanków z Anglii Jamesa I, ale w w oczach wielkich myślicieli tamtych czasów (którzy byli w niewoli wielkich greckich i rzymskich budowli), Dom Królowej był naprawdę budowlą, w której geometria i proporcje spotykały się w doskonałej harmonii i reprezentowały ten pradawny, klasyczny ideał, no cóż, piękna .

 

Architekt - Projekty Indywidualne

Wielki Ogień  nastąpił, a katastrofalna klęska doprowadziła do najważniejszej zmiany w angielskim krajobrazie budowlanym: naród zbudowany z drewnianych domów stał się jednym z kamienia. Remont został zaprojektowany w Londynie przez prawdopodobnie największego architekta angielskiego, Christophera Wrena. Judith analizuje Wren's Church of "Magnus the Martyr" w nowym masonerii w Londynie i jego bardziej znanej bazylice, przebudowanej katedrze św. Pawła, gdzie słusznie świętuje geniusza Christophera Wrena. Wchodzimy do XVIII wieku, a Anglia przeżywa narodziny kamienicy. To rozwój, który wysyła Judith do miasta Bath. Tutaj poznaje dom wakacyjny gruzińskiego dżentelmena, który przybył do Bath, aby skosztować kojących wód mineralnych i cieszyć się komfortem nowego miejskiego domu. Ale dom stał się teraz 3-piętrowym domem w zabudowie szeregowej wyposażonym w korytarz i klasycznie zaaranżowane pokoje recepcyjne, ukryte pomieszczenia dla służby i widoki na parkowy park przypominający rekonwalescencję jego pulchnego wiejskiego siedzenia.

Script logo